Nový koncept Karli

V mém milovaném Karli projektu se dějí věci. Tenhle rok je plný transformace, nejen u mě osobně, ale i u svetříků. Moc vám všem děkuji za velikou přízeň a krásné zpětné vazby. Rok ještě nekončí, ale chtěla bych se vám pokusit nastínit všechny změny, se kterými se u mě brzy setkáte.

Nová příze. Nová příze z nové přádelny. Tohle je největší změna. V prvních pěti letech jste u mě mohli pořizovat svetříky ve čtyřech odstínech. Po ostříhání jsem vlnu svěřila Přádelně Strmilov a tam se nám podařilo výběrem ze všech roun oveček upříst krémový, šedý, hnědý a černý odstín. Příze měla svůj specifický charakter, mírně nevyrovnaná tenká jednonitka a já byla moc šťastná, že se nám daří krásná lokální spolupráce, za kterou moc děkuji.

Letos ale nastal čas se posunout. Objevila se možnost nové spolupráce s Přádelnou Přestání …vlna s příběhem. Roman dokáže díky nové technologii mini přádelny, kterou si na jaře pořídil, upříst cokoliv 🙂 Tak jsem si začala přát. Roman geniálně zareagoval a vše mi splnil. S první dodávkou přízí jsem byla opravdu dojatá – krásná precizní práce. Z mnoha vzorečků jsem se rozhodla pro variantu slabé dvounitky u oveček s jemnou vlnou a silnější jednonitky u hrubší vlny. Sortiment svetříků tak bude pestřejší.

A s novou přádelnou přichází (za mě naprosto boží) příležitost nechávat upříst každé ovčí rouno zvlášť. V praxi to bude znamenat, že vznikne velká škála odstínů, každý svetřík bude originál a navíc s příběhem konkrétní ovečky. Boží, co? Já to říkala 🙂 Můžete si tak (třeba i osobně) přijet vybrat svojí favoritku, která pro vás celý rok tvoří vlnu a těšit se na svetřík s jejím příběhem. Než si všechny změny sednou, v nabídce budou stávající druhy svetrů a já se vám pokusím aktualizovat odstíny přízí, ze kterých bude možné vybírat.

Děkuji, že s vámi můžu sdílet svojí vášeň a moc se těším, co nám příští rok přinese.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.