Nová kolekce boho kabátků, hurá

Občas se objevil dotaz na jednobarevné svetříky. Trochu jsem se tomu vyhýbala, vždyť vzory jsou tak krásné. Ale… letošní příze z Tkalcovny Strmilov přijela trošku jiná. Hned jsem si toho nevšimla, ale při pletení stříbrno bílého kabátku už to… prostě drhlo. Stroj se mi zasekával a něco bylo jinak. Některé příze byly prostě tlustší a nešly dost dobře společně kombinovat, stroj už je nebral. Ale co s nimi. Že by konečně došlo na jednobarevné kousky? Nejdřív jsem je pletla jen individuálně pro pár zájemců, ale pak přišla myšlenka. Teda spíš to na mě všude vyskakovalo. Boho a oversize. Prý to je teď in. Tak jsem si jeden kabátek zkusmo upletla a joo, jakože dobrý. Trošku vyladit střih, přidat kapsy a mohlo by se to líbit. Takže teď je konec září, myšlenka vznikla v březnu. Příště by to asi chtělo větší pružnost, ale co, přes léto o svetry stejně není extra zájem. Takže tra dá, představuji vám první kolekci boho kabátků.

Jsou oversize, což je pro mě príma, žádné nervování, aby vám nechyběl nějaký centimetřík tuhle a nepřebýval támhle. Padnou tenčím i kulatějším, větším i menším a dokonce odvážným mužům. A když na to přijde, jdou použít i jako deka. Domů si totiž pořizujete kolem kila naší shetlandské vlny. A  máme tu černý, šedý, stříbrný a hnědý odstín. Já teď ujíždím na hnědém, se žlutými šaty je to top. Asi bych řekla, že jsou tyhle kabátky nejvíc univerzální ze všeho Karli oblečení, co u mě najdete. Pěkně se kombinují a zvládnou obsáhnout širokou teplotní škálu, jakože při chladnějších dnech fakt hřejí, ale já ho měla na druhou stranu i u moře a taky se hodil. Za mě prostě nutnost pro letošní podzim. Koukněte na svého favorita.

Ještě jsem vlastně chtěla prásknout, že tentokrát jsme si na modelky zahrály já a ségra. No asi poprvé a naposled, ale za krásné fotky a trpělivost děkuji mari.bou.

Krásný podzim!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.