A můžeme bilancovat…

Z loňského roku jsem byla malinko namlsaná. Ostříhanou vlnu jsme odvezli do přádelny v říjnu a finální příze dorazila pár dní před Štědrým dnem, nemusím rozepisovat, že Ježíšek se mohl snažit sebevíc, ale žádný dárek už to nemohl přebít.

Letos jsem o to víc spěchala, vlnu jsme odvezli už v září, ale pan Kubák ve Strmilově jasně předeslal, že toho má moc a meta Vánoc je nejistá. S blížícími se svátky jsem pomalu začala odříkat nasmlouvané svetry coby dárky (loňská příze mi došla už na podzim) a taky se loučit s možností, že příze dorazí… 23.12. bylo jasno, žádné info, žádná vlna. Štědrý den se nesl klasicky v idylické náladě, nebudu zdržovat, dárky byly rozbalené a já dostala info, že mám nějaký bonus venku. Většina teď asi zbystří… Fakt jsem to nečekala, ale byla tam. Ježíšek to stihnul a naše příze byla doma. Jak já byla dojatá, fakt se to povedlo. Úžasný barvy, super zpracování. Pro zbytek rodiny trošku horší, už jsem se od vlny nehla.

Takže bilancujeme. Do přádelny jsme odvezli 50 kg střižní vlny, po zpracování zbylo 26 kg. Odstíny pro letošek jsou bílá (opticky jemně krémová), stříbrná, tmavě šedá, hnědá a černá (opticky tmavě hnědá). Od loni obrovský posun, barevné kombinace dostanou úplně jiný spád. Určitě mrkněte. Postupně začnu zkoušet nové barvy a přidávat fotky.

Tak jo, mějte se moc fajn a já jdu nahodit na první kabát z příze 2020.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.