S každým svetrem si prožijete příběh našich oveček, ucítíte jemnost jejich vlny a nezaměnitelnou vůni lanolinu. Pojďte nahlédnout do našeho obchůdku.

Boho ribbed svetříky
Kardigany
Boho ribbed long svetříky
Kabátky
Háčkované doplňky
Boho basic svetříky
Svetry
Vlnožky
Boho kabátky
Vesty

Boho ribbed svetry

Boho ribbed svetříky jsou pletené ze 100% shetlandské vlny z našeho chovu. Zajímavé jsou svým lodičkovým výstřihem a žebrovaným lemem. Rukávy jsou  vypletené do širokých ramen také s žebrovaným lemem. Hodí se k šatům, legínám i džínám. Vlna je přirozeně pigmentovaná a není barvená. Každý svetr je upleten z vlny konkrétní ovečky. Ráda Vám o autorce Vašeho svetru povím víc. 

Boho ribbed long svetry

Boho ribbed long svetr je prodloužená verze Boho ribbed. Zajímavý je svým lodičkovým výstřihem a žebrovaným lemem. Rukávy jsou 3/4 vypletené do širokých ramen s žebrovaným lemem. Díky prodloužení se hodí i jako šatový svetr. Pletený z tlustší dvojnitky z 100% shetlandské vlny z našeho chovu. Vlna je přirozeně pigmentovaná a není barvená. Každý svetr je upleten z vlny konkrétní ovečky. Ráda Vám o autorce Vašeho svetru povím víc. 

Boho basic svetry

Boho basic svetry jsou pletené ze 100% shetlandské vlny z našeho chovu. Mají jednoduchý střih s lodičkovým výstřihem a mírně ohrnutým dolním lemem. Rukávy jsou žebrované. Z celé mé kolekce lze tento kousek považovat za nejvíce univerzální. Hodí se k šatům, legínám i džínám. Vlna je přirozeně pigmentovaná a není barvená. Každý svetr je upleten z vlny konkrétní ovečky. Ráda Vám o autorce Vašeho svetru povím víc. 

Boho kabátky

Boho kabátky jsou pletené ze 100% shetlandské vlny z našeho chovu. Jsou ve velikosti oversize, padnou tenčím i kulatějším, menším i větším, dokonce i odvážným mužům. A když na to příjde, můžete je použít jako deku. Pořídíte si totiž něco kolem kila shetlandské vlny z našeho chovu. Nositelné jsou po celý rok. V zimě jako teplá vrstva pod kabát, zbytek roku jako samostatný prodyšný kabátek, do kterého se můžete pořádně zachumlat. Mají dvě kapsičky s kokosovými knoflíky. Vlna je přirozeně pigmentovaná a není barvená. Každý svetr je upleten z vlny konkrétní ovečky. Ráda Vám o autorce Vašeho svetru povím víc. 

Kardigany

Kardigany jsou pletené z 100% shetlandské vlny z našeho chovu. Nositelné jsou po celý rok. V zimě jako teplá vrstva pod kabát, v létě jako samostatný prodyšný kabátek. Zapínání mají na dřevěný knoflík. Vlna je přirozeně pigmentovaná a není barvená. 

Vestičky

Pánské i dámské vesty jsou pletené ze 100% shetlandské vlny z našeho chovu. Klasický střih s pružnými lemy a tradičními vzory pletený metodou Fair Isle na pletacím stroji s ručním dokončením. V zimě vhodné jako teplá ale vzdušná vrstva pod kabát, po zbytek roku jako samostatná svrchní vrstva. Vlna je přirozeně pigmentovaná a není barvená.

Svetry

Svetry jsou pletené ze 100% shetlandské vlny z našeho chovu. Mají klasický střih s pružnými lemy a tradičními vzory pletenými metodou Fair Isle. V zimě vhodné jako teplá ale vzdušná vrstva pod kabát, po zbytek roku jako samostatná svrchní vrstva. Vlna je přirozeně pigmentovaná a není barvená. 

Kabátky

Kabátky jsou pletené ze 100% shetlandské vlny z našeho chovu. Mají stojáček ke krku a zapínání na 7-8 knoflíků v závislosti na objednané délce. Na jaře a na podzim vhodné jako svrchní vrstva. V zimě ideální pod kabát. Vlna je přirozeně pigmentovaná a není barvená. 

Vlnožky

Vlnožky jsou pletené ze 100% shetlandské vlny z našeho chovu. Zahřejí i ty největší zmrzlíky. Vyzkoušeno, potvrzeno. Možnost kombinace černé, hnědé, tmavě šedé a bílé příze. Vlna je přirozeně pigmentovaná a není barvená.